Bilgi

Brawl Stars Nedir?

Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 2017’de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur.[3] Küresel yayın tarihi 12 Aralık 2018’dir. Oyun 9 Haziran 2020’de Çin’e yayınlandı. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulama ve özel Çin sunucularına sahiptir.

Yapım ve piyasaya çıkış süreci

Supercell, 2004 yılında beşinci küresel oyunu “Fighting Stars” projesini başlattı. Oyunun kararlı sürümü, 2016 yılında bazı ülkelerde / bölgelerde beta testine başladı. 18 aylık sınırlı oyuncu geliştirmesinin ardından, dünya çapında piyasaya sürüldü. Supercell, bu oyunun “şirketin en topluluk merkezli oyunu” olmasını istiyor, bu nedenle oyuncu geri bildirimlerini ve içerik geliştirmelerini kullanıyor. Yayınlandığı sırada mevcut olan 65 haritadan 16’sı, farklı oyuncular tarafından tasarlanan veya ilham alan haritalar. . 14 Kasım 2006’da oyun yayınlandı ve ön kayıt başladı. Oyun için 5 milyonun üzerinde ön kayıt yapıldı. Yayınlanmasından sonraki ilk haftada oyunun oyun içi satışları 10 milyon ABD dolarıydı ve indirme sayısı 15 milyona ulaştı.

Oynanış

Brawl Star, çeşitli oyun modlarında karakterlerle rakip takımları veya oyuncuları yenmeye dayanan bir oyuna sahiptir. Oyuncular birkaç savaşçı arasından seçim yapabilir.Her savaşçının, düşman savaşçılara saldırıp onlara hasar verebilen ve aynı zamanda daha fazla hasara neden olan süper güçlerini tamamlayan kendi ana saldırı yöntemi vardır. Her dövüşçünün “Aksesuarlar” ve “Yıldızlararası Güç” adı verilen kilitlenebilir (pasif) bir yeteneği vardır. Dövüşçü maksimum seviyeye ulaştığında, bunları Dövüş Kartında veya oyun mağazasındaki kutuda bulabilirsiniz. Ayrıca mağazadan “kıyafet” satın alabilirsiniz, bu giysiler savaşçının görünümünü, animasyonunu veya sesini değiştirebilir. Oyunda birçok oyun modu ve rol var.

23 - 8

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Comments (1)

Comment here