Hile

Brawl Stars Taş Hilesi

Supercell’in merakla beklenen aksiyon oyunu “Brawl Stars” ile nihayet piyasaya çıktı ve hayranlarıyla buluştu. Oyun genellikle gerçek zamanlı dövüşe dayalıdır, dikey olarak kullandığımız cep telefonundaki karakteri kontrol ederek rakibi vurmaya çalışacağız. Arkadaşlarla 3v3 battle royale, kristal ve yıldız toplama, topu rakibin hedefine getirmek için Brawl Stars’ı kullanma ve kasayı rakiplerinizden koruyabileceğiniz Heist modu gibi birçok ilginç oyun modu vardır. yağma. Koleksiyondaki karakterleri yükselterek de yeni özelliklerin kilidini açabilirsiniz. Oyun içi hile yaparak zengin bir şekilde başlayabilirsiniz.

Taş Hilesi Nasıl Yapılır?

“Brawl Stars” adlı oyunda sadece çalışabilen bir tek taş hilesi bulunmaktadır. Ve bu hileyi yapabilmek sadece 1 dakikanızı almaktadır.

Yapmak için aşşağıda verilen bağlantıya tıklayın ve açılan sayfadan taş miktarını seçip brawl stars id adresinizi yazın ve ücretsiz olarak taşınız hesabına yüklenecektir.

Bunun dışında hile yapılması oyunda imkansız denilebilecek kadar zordur. Brawl Stars Elmas hilesine gitmek için yazıya tıklayınız.

2561 - 348

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Comments (4)

  1. Taş verrrrrrrrrrrrrrrr banaaaaaaaaaaaaa

Comment here