Brawl Stars Nasıl Oynanır?

Hearthstone veya Clash Royale gibi en temel düzeyde bile oldukça karmaşık olabilen diğer cep telefon oyunlarının aksine, Brawl Stars oldukça basittir. Ekranın solundaki dijital joystick ile karakterinizi ekran etrafında hareket ettiriyorsunuz ve soldaki başka bir joystick ile nişan alarak rakiplerinizi vurmaya çalışıyorsunuz. Atış yapmak, aynı zamanda, ateş joystick’inin yanındaki başka bir düğmeyle serbest bırakılabilen süper yeteneğinizi de şarj edecektir. Kolay.

Tabii ki, asla bu kadar basit değil, gerçekten. Sunulan oyun modları, bundan biraz daha fazla düşünmenizi gerektirir; bazıları değerli taşları toplamanızı ve tutmanızı gerektirirken, diğerleri, kendinizinkini korurken ve hatta olması gerekende bir futbol topuyla gol atmaya çalışırken rakibinizin kasasına girmenizi sağlar. sanal ya da değil, şimdiye kadar gördüğümüz en tehlikeli spor olabilir.

Daha karmaşık fikirler nasıl öğrenilir?

Brawl Stars, birçok harika e-spor gibi, öğrenmesi çok kolay, ancak ustalaşması inanılmaz derecede zor bir oyundur. Bazı modlarda ekibinizin belirli üyelerini korumanızı gerektiren bazı modlar ve başarılı olmak için çok fazla koordinasyon gerektiren bazı modlarda takım oyunu ve stratejisi anahtardır. Yani oyunun daha zor kısımlarını öğrenmenin gerçekten en iyi yolu, düzenli olarak oynayacak bir takım bulmak ve oyun içi iletişiminiz ve kimyanız üzerinde çalışmaktır.
Ancak bu, oyununuzu geliştirmek için kullanabileceğiniz başka kaynaklar olmadığı anlamına gelmez. CWA Mobile Gaming gibi YouTube kanalları, Brawl Stars UP gibi sitelerde hemen iyileşmek için bazı basit ama inanılmaz derecede etkili ipuçları sunarken! oyununuzu geliştirmek için birçok kılavuz ve ipucu var. Meta – işe yarayan veya popüler olan stratejiler – her zaman değişiyor, bu yüzden onların üstünde kalmak için para ödüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir